Makia Beach Experience Vista Piscina - Wi-Fi - Ate 5 Hospedes
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Park wodny Nurkowanie Stoły bilardowe Tenis stołowy |
| Spa i relaks Salon spa | Posiłki/Napoje Restauracja Bar/ Poczekalnia | Hotel przyjazny dzieciom Bufet dla dzieci Klub dziecięcy Basen dla dzieci Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw |
Apartament Makia Beach Experience Vista Piscina - Wi-Fi - Ate 5 Hospedes Pôrto das Galinhas o powierzchni 29 m² w dzielnicy Muro Alto Beach wychodzi na morze oraz dysponuje centrum fitness. Gaipio Sugar Cane Mill znajduje się w odległości 2 km, a goście mogą również odwiedzić Piscinas Naturais da Praia do Cupe w odległości mniej niż 14 min piechotą od tego apartamentu.
1-pokojowy apartament jest zaledwie 30 min spacerem od centrum miasta. Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa leży w jedynie 500 metrach.
Aby zapewnić Ci komfort, apartament Makia Beach Experience Vista Piscina - Wi-Fi - Ate 5 Hospedes oferuje oddzielną toaletę i prysznic. W łazience znajdują się ręczniki.
Obiekt noclegowy zapewnia gościom wygodę korzystania z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak aneks kuchenny i jadalnia. Dla gości pragnących aktywnego wypoczynku przygotowano tenis stołowy i bilard. Apartament oferuje również basen.
- Lokalne atrakcje
- Ateliê Gilberto Carcará4,2 km
- Mercadinho Santana3,7 km
- Plaza Cupe450 m
- Praia do Cupe4,4 km
- Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson2,8 km
- Compensa Port1,9 km
- Lotniska
- Lotnisko Guararapes47 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Ochrona całodobowa
- Pokoje dla alergików
- Winda
- Kawiarnia
- Toaleta dla niepełnosprawnych
- Łazienka dla niepełnosprawnych
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar/ Poczekalnia
- Stoły piknikowe
- Obiad
- Obiady na wynos
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Park wodny
- Rozrywka na żywo
- Słoneczny taras
- Ogród
- Salon spa
- Centrum fitness
- Nurkowanie
- Stoły bilardowe
- Tenis stołowy
Usługi
- Wynajem samochodów
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Usługa zakupów spożywczych
- Szczęśliwa godzina
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Telewizor LCD
- Bufet dla dzieci
- Basen dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
- Klub dziecięcy
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak goście mogą dostać się do apartamentu Makia Beach Experience Vista Piscina - Wi-Fi - Ate 5 Hospedes z lotniska?
Goście apartamentu Makia Beach Experience Vista Piscina - Wi-Fi - Ate 5 Hospedes mogą prosić o usługi przewozowe. - ❓
Czy apartament Makia Beach Experience Vista Piscina - Wi-Fi - Ate 5 Hospedes obejmuje kuchnię?
Tak, apartament Makia Beach Experience Vista Piscina - Wi-Fi - Ate 5 Hospedes oferuje aneks kuchenny. - ❓
Czy apartament Makia Beach Experience Vista Piscina - Wi-Fi - Ate 5 Hospedes ma basen?
Apartament Makia Beach Experience Vista Piscina - Wi-Fi - Ate 5 Hospedes dysponuje basenem. - ❓
Czy apartament zaspokaja potrzeby osób podróżujących służbowo dzięki specjalnym udogodnieniom?
Apartament zapewnia osobom podróżującym służbowo dostęp do różnych udogodnień, w tym z biurka.